با سلام نویسنده سیدمحمدمهدی شوقی هستم. امروز به در خواست دوستان و خواستم یک خلاقیت به خرج بدم یک مطلب خفن گذاشتم.. می تونید در ادامه مطلب عکس های روز و الان استودیو جرمی زگ که در حال ساخت فصل 4 می باشد را نگاه کنید. همچنین چند فیلم هم از همایش های میراکلس گذاشتم و فیلم اختصاصی که خود جرمی زگ در انستاگرامش گذاشته که کیفیت واقعی فصل 4 را نشان میدهد.پس در ادامه مطلب باما باشید.

امیدوارم که با دیدن این عکس ها هم اطلاعات و هم اوضاع حال حاضر استودیو جرمی زگ رو ببینید. همچنین تصویر شاخص رو خود طراحی کردم حتما درموردش نظر بدید.

 

 

 

در تصویر سمت چپ که دوتا دوبلور قرار دارد سمت راستی که مرد می باشد دوبلور واقعی شخصیت آدرین آگرست و سمت چپ که یک زن هست دوبلور واقعی و اصلی مرینت دوپن چنگ می باشد. در تصویر راست هم همان دو دوبلور هست و یک نفر دیگه که آن شخص وسط جرمی زگ می باشد.

  

در سمت راست هم یه عکس گروهی کامل از تمام کسانی که در ساخت این انیمیشن دست دارند.

 

 

در تصویر سمت راست می فرماید که اندازه ی اون عدد برنامه بارگیری و دانلود شده. اما نمی دانم منظورش بازی میراکلس هست یا خود انیمیشنش

 

فیلم ها:

 

این فیلم پایین همونی هستش که کیفیت واقعی فصل 4 رو نشون می ده لطفا با کلیک بر روی لینک بروید به بخش فیلم که در آنجا اطلاعات فیلم و دو گزینه هستش. در سمت راست گزینه دریافت که برای دانلود هستش و در سمت چپ نمایش با کیفیت واقعی هستش. لطفا روی اون کلیک کنید و فیلم رو ببینید چون بیان شرکت میزبان ما در فیلم بالای آن صفحه کیفیت را پایین آورده.. در این فیلم شاهد حرکت موها نظم بدن و صورت و حرکت درست و کامل چشم ها خواهید بود.

دیدن فیلم

 

و اما فیلم بعدی:

این فیلم های بعدی توضیح نداره و لنکش رو مستقیم گذاشتم چون کیفیتش مهم نیست فقط اون اولی مهم بود که لینکش رو گذاشتم.بقیه فیلم هارو می تونید به صورت مستقیم تماشا کنید. اما اگه خواستید لینک اصلیش رو در پایین هر ویدئو گذاشتم که اگه خواستید برید و با کیفیت اصلی ببینید.باتشکر سیدمحمدمهدی شوقی

 

دیدن کیفیت واقعی

 

دیدن کیفیت واقعی

 

دیدن کیفیت واقعی

 

دیدن کیفیت واقعی

 

خب امیدوارم که از این فیلم هایی که قرار دادم لذت برده باشید. من همه ی این فیلم هارو با گوشی خود از اینستاگرام جرمی زگ گرفتم. خیالتون راحت در کنار اسمش تیک ابی بود پس حساب کاربری واقعا متعلق به خود جرمی زگ هستش و خودش این عکس و فیلم هارو قرار داده.

اگه بازم خواستید بگید تا بزارم. همچنین اینکه من سیدمحمدمهدی شوقی نویسنده ی سایت هستم پس لطفا منو با مدیر سایت اشتباه نگیرید چون داخل خیلی از نظرات منو اشتباه میگیرید.باتشکر