سلام. امروز براتون اخبار احتمالی و اتفاقاتی را که در فصل 4 رخ می دهد را برایتان قرار دادیم. پوستر فصل 4 ( غیر رسمی درج شده توسط خود سایت) 

خبر اول که خیلی مهمه اینه که: بر اساس جستجو های من در خیلی از سایت های معتبر نوشته شده که قسمت اول فصل 4 به احتمال خیلی زیاد در آبان یا آذر 1399 پخش شود.(به تاریخ ما)

خبر بعدی این هستش که یک قهرمان جدید خواهیم داشت که مالک میراکلس کویین بی می باشد.

همچنین در فصل 4 به درخواست طرفداران مکان های جدیدی به انیمیشن اضافه خواهد شد.

خبر بعدی: سن کاراکتر ها که تا الان بین 13 تا 14 سال بوده است در فصل 4 بین 17 تا 19 خواهد بود.همچنین میلن صاحب میراکلس موش می شود.

قسمت های فصل 4 با فاصله ی کم خواهد آمد و کل فصل 26 اپیزود خواهد بود.

همچنین به گفته ی میراکلس اینترنشنال کلویی عضو گروه هاک ماف می شود و فیلیکس نقش پر رنگی خواهد داشت. و ویلن ها خیلی خطرناک تر و بدتر از هاک ماف خواهد آمد.

خبر بعد اینکه در این فصل با یک استایل جدید از مرینت و آدرین آشنا خواهیم شد و لباس های آنها هر روز عوض می شود درست مثل مردم عادی.

همچنین گفته شده که نگهبان قبلی میراکلس ها برمی گرده و می خواهد جعبه را از لیدی باگ بگیره. او نمی تواند ببیند که یک دختر نگهبان میراکلس ها هست.

خبر اینکه به احتمال زیاد رابطه ی لیدی باگ و کت نوار قوی تر بشه و لیدی باگ به سمت کت کشیده بشه.

خبر بعدی اینکه میراکلس های زیاد در سرتاسر دنیا پخش شده و مری سعی در پیدا کردن آنها خواهد داشت.

یه خبر امروز به دستم رسید: گفته شده که به احتمال زیاد مرینت یا آدرین به چین سفر کنند برای پیدا کردن نگهبان قبلی جعبه ی میراکلس ها.

خبر جدید دارم: اینکه مرینت برای پیدا کردن معجزه گر های گمشده به دور دنیا سفر می کنه قطعی شد. خبری بعدی اینکه احتمال ۸۰ درصد در اواخر فصل چهار کت نویر/ آدرین بمیره به دست یک شخصیت منفی دیگه که خیلی بعد تر از کشف هویت هستش.. در اینجا برای اولین بار هام ماث و لیدی باگ باهم متحد می شوند تا دشمن جدید را شکست دهند.

و اینکه زمانی که کت بمیره خیالتون راحت گفته شده مرینت و خاک ماث به هم کمک می کنند و مرینت آدرین رو برمیگرداند.

همچنین در استودیو زگ حرف از رابطه ی جدی لوکا با کلویی است و احتمال زیاد قطعی باشد.

بازهم اگه خبری به دستم رسید براتون توی همین صفحه می نویسم پس حتما هر روز این صفحه رو یه نگاه بندازید.

 

توجه کنید که این خبر ها از کانال ها و سایت های معتبر گرفته شده اما باز هم دلیل نمی شود که تمام آن خبر ها درست و صحیح باشد.

همچنین خودم هم یک پوستر برای فصل 4 طراحی کردم که البته قبلا داخل کانال قرارش داده بودم اما حالا یک ویرایشش کردم و داخل سایت قرارش دادم. حتما نظر خودتون رو بگید.